مراسم افتتاح پروژه پارکینگ طبقاتی- تجاری الماس جنوب

با حضور جمعی از مسئولان محلی، پایانه درون استانی و پارکینگ طبقاتی و مجموعه تجاری الماس جنوب از جمله پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری آبادان و بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، سرپرست شهرداری آبادان بعد از ظهر سه شنبه 6 مهرماه اظهار کرد: پارکینگ طبقاتی و مجموعه تجاری الماس جنوب در زمینی با زیربنای ۱۴ هزار و ۷۸۴ مترمربع، در پنج طبقه پارکینگ و دو طبقه تجاری ساخته شده است.

به گفته سرپرست شهرداری آبادان، در پنج طبقه این پارکینگ گنجایش پارک ۵۰۰ خودرو وجود دارد.

زال بهبهانی، بخش تجاری آن را نیز شامل ۱۸۰ واحد تجاری، محلی برای سینما، دو پله برقی، پنج بالابر (آسانسور) و محلی برای سرو غذای فست فودی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: ساخت پارکینگ طبقاتی و مجموعه تجاری الماس جنوب با مشارکت ۵۰ میلیارد ریالی شهرداری آبادان (بخشی از زمین و عوارض) و ۳۱۰ میلیارد ریالی سرمایه گذار عبدالباقی (بخشی از زمین و ساخت) به انجام رسیده است.

سرپرست شهرداری آبادان در آیین افتتاح پایانه جدید درون استانی گفت: این پایانه در بخش پیرامونی پایانه برون استانی در محور آبادان اهواز در زمینی به مساحت ۷۵۰ مترمربع و با اعتباری معادل ۶ میلیارد ریال احداث شده است.

زال بهبهانی افزود: با احداث این پایانه و جابجایی پایانه فعلی به محل جدید که در درون شهر (ایستگاه ۸) واقع است از حجم ترافیک شهری کاسته می شود.

 

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان